Maskáčová móda: Viete, ako ju nosiť?

ako nosiť maskáče

Maskáčové oblečenie sa kvôli svojim výhodám uprednostňuje najmä v armáde. Tento netradičný vzhľad však ľahko zaujal aj návrhárov, ktorí vyrobili množstvo modelov práve s takýmto dizajnom. Zaujali maskáčové kúsky aj vás? Tak sú nasledujúce riadky pre vás tým pravým.

Maskáčový štýl si do svojich šatníkov vyberajú aj dámy, aj páni. Nájdete ho na sakách, košeliach, bundách, nohaviciach, teniskách ale aj dámskych sukniach či šatách. Maskáčový vzor dokáže veľmi ľahko zmeniť nudný outfit na zaujímavý, stačí len vedieť ako na to.

Maskáčová bunda ako základ

Ak si nie ste istý, či je maskáčový štýl pre vás tým pravým, začnite zľahka, napríklad s maskáčovou bundou. Ide o skutočne jednoduché riešenie, pričom najvhodnejšie je skombinovať ju s tmavými džínsami či zemitými športovými nohavicami. Ak patríte k tým, čo radi experimentujú, vyskúšajte maskáčovú bundu so žltými či červenými džínsami. Určite nič nepokazíte, keď maskáčovú bundu skombinujete s tmavými chinos nohavicami.

Táto kombinácia však bude vyzerať dobre len vtedy, keď nohavice budú tmavšie ako bunda. Samozrejme, podstatná je aj správna veľkosť bundy. Nehodná veľkosť dokáže pokaziť aj ten najlepší dojem.

Pánske maskáčové nohavice

Výrazné pánske maskáčové nohavice by sa mali doladiť tmavším a predovšetkým jednofarebným zvyškom oblečenia. Počas letných mesiacov ale pokojne siahnite aj po krátkych maskáčových nohaviciach, ku ktorým doplňte biele tenisky a biele tričko.

Maskáčová košeľa

K najobľúbenejším kúskom maskáčového štýlu patrí nepochybne maskáčová košeľa. Stačí ju skombinovať s bielym tričkom, čiernymi džínsami a bielymi teniskami a zaručene sa dočkáte mladistvého a štýlového vzhľadu. V takom oblečení môžete ísť len tak von, ale aj do školy či práce.