Luxusné metalické nechty

metalické nechty

Chystáte sa na pohovor alebo na party s priateľmi? Túžite vyzerať dokonale a štýlovo? Skrášlite si svoje nechty! Je to dôležitý módny doplnok, ktorý neprehliadne žiaden váš kolega či priateľ. Vyšli ste už z obdobia puberty a chcete sa zbaviť bláznivého a šialeného zdobenia? Chcete pôsobiť decentne a vkusne?

Voľte luxusné metalické nechty, ktoré sa stali hitom tejto doby. Sú výbornou alternatívou ako si možno vytvoriť krásne zdobenie na nechty. Vhodné sú na všetky príležitosti, tak sa nemusíte obávať nemiestnych poznámok vašich neprajníkov. Chcete zažiariť luxusne ako dáma? Tak sa pustite do zdobenia!

Obľúbená francúzska manikúra

Ste milovníčkou francúzskej manikúry? Chcete byť štýlová, no zároveň nechcete upustiť z tejto klasiky? Nemusíte! Francúzska manikúra sa dá jednoducho a zaujímavo skombinovať s novinkou, akou sú metalické nechty. Ako?

Pripravte si matný lak ľubovoľnej farby, a takisto nech na vašom pracovnom stolíku nechýba ani strieborná fólia na nechty. Pretrite svoje prírodné alebo gélové nechty matným lakom a na konci celého procesu si vytvorte francúzsku manikúru pomocou striebornej fólie na nechty. Vyzerá to skutočne pútavo a originálne.

Zlatá je „IN“

Máte pocit, že aj do vášho okolia zavítala „zlatá mánia“? Ak áno, tak sa tomu nečudujte, pretože je to tohtoročný trend, ktorý by si nemala nechať ujsť žiadna jedna z vás. Zlaté náramky, náhrdelníky či prstene. To všetko sa teraz nosí! Na dámach to pôsobí pôvabne a skutočne žensky. Tak prečo si nedopriať takýto zlatý doplnok aj na rukách?

Mnoho žien volí metalické nechty z tohto dôvodu, že sa výborne hodia k ich outfitu a dokonale ladia s ich zlatými šperkami, ktoré ich zdobia. Tento outfit volia najmä dámy, ktoré pracujú v rôznych firmách, kde je nutná konzervatívnosť a striedmosť.

Metalické nechty vás zviditeľnia, no takisto nebudete pôsobiť vyzývavo či vulgárne na svojho šéfa. Zažiarte s pôvabom nie len v práci, no takisto aj večer v meste.

luxusné metalické nechty

Chameleónové UV gély

Ste zaneprázdnená a musíte sa venovať svojej práci alebo deťom? Doprajte si oddych a ozdobte sa! Ak nemáte čas na každodennú úpravu svojich nechtov, tak voľte gélové nechty. Tie vám zaručia praktickosť a doprajú vám čas na vaše ratolesti či osobný a pracovný rozvoj. Možno sa vám to na prvý pohľad nezdá, avšak gélové nechty sú skutočne menej pracne, pretože prírodné nechty si vyžadujú častejšiu starostlivosť.

Pilníkovanie a neustále lakovanie. Takéto skrášľovanie by prešlo každú jednu z nás, a hlavne ak patríme k mamičkám, ktoré sa potrebujú v domácnosti rýchlo obracať. Ak chcete aj po pôrode vyzerať príťažlivo a atraktívne, vyskúšajte chameleónové UV gély, ktoré ponúka nechtový shop top-nechty.sk.

Vďaka ním si vyčarujete originálne gélové nechty. Ale čo sú to chameleónové UV gély? Ide o UV gél, kde sa mení farba podľa uhla dopadu a intenzity svetla. Takéto nechty sú plné prekvapenia a radosti. Pred použitím vždy UV gél pretrepte, a následne ho môžete aplikovať na nechty. Takto môžete vyraziť na už očakávanú party s priateľmi.

Luxusne a kvalitne aj sama doma

Krása a zdravie sú dôležité, no takisto nám občas siahnu aj hlboko do peňaženky. Chcete sa skrášliť, no takisto nechcete utratiť svoje posledné „vreckové“? Urobte si nechty aj sama doma.

Dnes už to nie je žiadna veda, veď predsa máte mnoho internetových videí a článkov, ktoré vás zorientujú v čase, keď sa budete cítiť stratená. Tak ako na gélové nechty? V prvom rade je dôležitá sada na gélové nechty, ktorej hlavnou súčasťou je UV lampa. Jej úlohou je, aby váš UV gél vytvrdol a mohli ste sa čo najskôr vybrať na nákupy či do práce. Zdá sa vám drahá?

Existujú rôzne sady na gélové nechty, ktorých cena sa pohybuje v závislosti od jej veľkosti a množstva prostriedkov. Ak ste šikovnou kozmetičkou, tak sa vaše oči upriamia na profesionálne sady, ktoré vám zabezpečia jednoduchú a rýchlu prácu. Patríte medzi začiatočníčky a cítite sa ako hotový antitalent na nechty?

Nebojte sa! Malá sada na nechty je pre vás ako stvorená a zdobenie zvládnete aj bez pomoci drahých nechtových štúdií. Urobte si gélové nechty podľa vlastných predstáv a pochváľte sa nám nimi!