Ženy si na vzhľade a oblečení zakladajú oveľa viac ako muži

ako sa pekne obliekať

To je všeobecne známe. Muži nám to však často vyhadzujú na oči a neznášajú našu slabosť pre oblečenie a módne doplnky. Občas je však táto naša vášeň výhodná aj pre nich.

Veď ruku na srdce, kto z Vás je schopný ráno vstať a pripraviť sa do práce bez toho, aby sa manželky, či partnerky pýtal na to, kde sú ponožky (pričom sú na rovnakom mieste už desaťročia), aká kravata sa hodí k tomu tmavosivému obleku, či akú košeľu zvoliť.

Bez pomoci svojej manželky by ani najuznávanejší manažér nebol upravený. Iste, vzhľad nie je všetko, treba si však uvedomiť, že na pracovných stretnutiach budete len ťažko vysvetľovať, prečo ste prišli v starých rifliach a nie v kvalitnom obleku.

Aj taká maličkosť, ako nesprávne oblečenie Vás môže pripraviť o zákazníkov a obchodných partnerov. Vďaka nášmu citu pre módu môžeme práve Vás – muži reprezentovať a podporovať tak Vaše pracovné úsilie.

na vzhľade a oblečení

Naša náklonnosť k oblečeniu a najmä k nakupovaniu nových kúskov však rozhádže každého muža. Mali by ste si však uvedomiť, že ak Vás máme plnohodnotne reprezentovať, potrebujeme krásne šaty a k nim samozrejme vhodné topánky. Pánska móda je jednoduchá a veľmi sa nemení, a preto je to práve žena, ktorá predstavuje módny doplnok každého úspešného muža.

Svojim vkusom tak ovplyvňujeme aj Váš vzhľad, a napomáhame k dokonalému vystupovaniu. Veď nie nadarmo sa hovorí, že ak je muž dobre oblečený a upravený, vďačiť za to môže svojej manželke.

Nezabúdajte na to pri najbližšom nákupe a pokojne sa poraďte s partnerkou aj pri výbere vhodných luxusných hodiniek.