Pripravte sa na plesovú sezónu v predstihu a v „Locca“ štýle

plesovú sezónu

Ak si myslíte, že na plesovú sezónu máte stále ešte čas, opak je pravdou. Pokiaľ si plánujete svoje slávnostné oblečenie vyberať dôkladne a tak, aby vás nikto neodkopíroval, venujte sa výberu vašich nových šiat na túto sezónu už teraz.

Čo rozhoduje?

Naozaj niekoľko vecí a niekedy naraz. V prvom rade by ste si mali určiť, koľkých takýchto udalostí sa máte v pláne zúčastniť. Tiež by ste mali mať rezervu v tom, že vás ešte dodatočne môže niekto aj pozvať. Takže automaticky sa zvažuje množstvo originálnych šiat, ktoré budete potrebovať, pretože v jedných a tých istých sa na dvoch po sebe idúcich plesoch určite nechcete prezentovať.

Ako a kde začať?

Možností je viacej a závisí to všetko v prvom rade od vás. Objednať si spoločenské šaty môžete aj na internete. Dajte si pozor na kvalitu a samozrejme aj cenu. Domáce aj zahraničné weby poskytujú široký výber. Vy si však musíte uvedomiť, že „nie je všetko zlato, čo sa blyští,“ ako sa to zvykne familiárne hovoriť.

Nezabudnite na správnu veľkosť a tiež aj na dostupnosť a počet kusov. Ideálne by bolo, ak by ste si vyberali z limitovanej edície, kde máte najväčší predpoklad originality.

Nechajte si ich ušiť na mieru. To je jeden z najlepších spôsobov, ktorý si vyžaduje času asi najviac, takže ak o tejto možnosti uvažujete, začali ste ešte v predstihu.

Dôležité doplnky

Na záver by sme vám odporučili myslieť aj na partnera, ktorý by mal s vašim celkovým „outfitom“ dokonale ladiť.

Doplnky sú veľmi dôležité a pokiaľ budú vaše šaty nádherným klenotom, nepotrebujete ich veľa. Obuv je vo väčšine prípadov ukrytá pod dlhými šatami, ale z času na čas vám noha pri tanci a chôdzi určite vykukne, preto by ste nemali podceňovať ani ich výber.