Buď pánom svojej svadby a vynikni v obleku na mieru

vynikni-v-obleku-na-mieru

Pri pomyslení na svadbu si skoro každý vybaví nevestu, ako žiari v nádherných bielych šatách. Nevesta však nie je jediný dôležitý človek svadobného dňa. Svadba je o dvoch ľuďoch a rovnako ako o neveste tak aj ženíchovi.

Je pravdou, že väčšina pozornosti je upriamená na nevestu a jej výzor, no vzhľad ženícha je nemenej dôležitý.  Vyzeralo by naozaj nevkusne, keby mala nevesta oblečené krásne šaty a ženích iba obyčajný nevýrazný oblek.  Svadba je udalosť, kedy treba dbať na vzhľad a oblečenie oboch snúbencov.

Druhé najdôležitejšie rozhodnutie je výber obleku

Prvoradý je výber svadobných šiat no hneď na druhom mieste je výber svadobného obleku pre ženícha. Je dôležité aby vynikal a líšil sa od ostatných mužov na svadbe.

Oblek, v ktorom vykročíte na  spoločnú životnú cestu by mal spĺňať určité kritéria zdôrazňujúce dôležitosť tejto udalosti.

Nie je nič horšie, ako keď ženíchovi jeho svadobný oblek dokonale nesedí. Na prvý pohľad sa môže zdať, že v prípade výberu pánskeho svadobného obleku nie je čo pokaziť, no opak je pravdou.

Nezabúdajte na to, že svadobný oblek nie je len bežný oblek konfekčnej veľkosti do práce. Svadobný oblek musí byť špeciálny, musí dokonale sedieť a preto by iný, ako oblek šitý na mieru nemal prichádzať v úvahu.

Svadobný oblek musí byť špeciálny

Svadobný oblek šitý na mieru je jedinečný a určený len vám, preto nehrozí, že bude mať niekto rovnaký. Je prispôsobený vášmu telu, takže sa v ňom budete cítiť pohodlne a zároveň vyzerať veľmi elegantne a štýlovo. Oblek na mieru zvýrazní vaše prednosti a zakryje nedostatky, vďaka čomu dokonale zapôsobíte na všetkých hostí a čo je najdôležitejšie, na vašu polovičku.

Nemusíte chodiť od obchodu k obchodu a hľadať oblek, ktorý by vám ako tak sedel. Nechajte si v predstihu ušiť svadobný oblek na mieru, prispôsobený vášmu telu a štýlu. Nielen, že ušetríte čas ale aj zbytočný stres a nervozitu.

suits by Ďurka v Bratislave

Mýtus, že oblek na mieru je drahý

Je už dávno prežitý mýtus, že oblek na mieru musí byť drahý, salón Suits by Ďurka v Bratislave ponúka oblek šitý na mieru už od 349 €.

V deň svadby musíte tvoriť s nevestou dokonalý celok a aby ste nezaostávali, ale vyzerali rovnako dobre vsaďte na odborníkov, ktorí vám dajú potrebné poradenstvo a ušijú dokonalý svadobný oblek na mieru.

Ochotný a skúsený personál salónu Suits by ĎURKA pozná potreby svojich zákazníkov a individuálny profesionálny prístup je samozrejmosťou.

Neváhajte sa objednať na úvodnú bezplatnú konzultáciu v salóne Suits by Ďurka na ulici Ševčenkova 34, Bratislava.

Svadba by mala byť len raz za život a preto by ste rozhodne nemali šetriť na tak dôležitej položke, ako je oblek. Zostane vám to navždy v spomienkach a navyše na fotografiách,  či videu, ktoré vám tento výnimočný deň budú pripomínať.