Zbavte sa pigmentových škvŕn, aj jaziev po akné. Ako na to?

pigmentové škvrny

Na to, aby ste svoju pokožku dali do poriadku, zbavili sa rôznych jazvičiek, stôp po akné, či dokonca stareckých a pigmentových škvŕn, vám úplne postačia dva produkty. Nemusíte absolvovať žiadne skrášľovacie zákroky, ani drahé procedúry. Získať dokonalú pleť môžete aj vlastnými silami, s pomocou arganového oleja a výťažku z kvetov Marockej skalnej ruže.

Ako sa zbaviť akné

Mýlite sa, ak si myslíte, že akné je výlučne problémom tínedžerov. Pokojne sa môže objaviť aj na zrelej pleti. Akné totiž vzniká z dôvodu nadmernej tvorby kožného mazu. Ten sa potom vylučuje prostredníctvom pórov, ktoré upcháva. Upchaté póry sa zapaľujú a vznikajú začervenané a hnisavé vyrážky, teda akné.

Paradoxne, tento problém nadmernej tvorby kožného mazu dokáže vyriešiť olej. Samozrejme, nie akýkoľvek olej. Ak hľadáte niečo na akné, riešením je bio arganový olej tej najvyššej kvality. Obsahuje totiž množstvo vitamínu E, ktorý je pre zdravú pleť nevyhnutný. Navyše, je zdrojom omega 3 a omega 6 esenciálnych mastných kyselín. Používanie arganového oleja stimuluje primeranú tvorbu kožného mazu a tak predchádza upchávaniu pórov. Do pokožky sa tento olej veľmi ľahko vstrebáva a nezanecháva na nej mastný film. Môžete ho teda pokojne použiť ako alternatívu krému. Nezabudnite si tvár pre aplikáciou arganového oleja dôkladne vyčistiť. Po dlhodobom pravidelnom používaní sa zmiernia prejavy akné a zjemnia sa dokonca aj viditeľné jazvy po akné.

Ako odstrániť pigmentové škvrny a starecké škvrny

Pigmentové škvrny vznikajú z dôvodu zvýšenej tvorby melanínu v pleti. Práve melanín spôsobuje, že pleť tmavne. Príčinou nadmernej tvorby melanínu môže byť časté slnenie, hormonálna nerovnováha, stres, nedostatok vitamínov, ale aj starnutie.

Aj tieto pigmentové škvrny je možné z pokožky odstrániť. Opäť postačí jediný kvalitný produkt, a to čistý výťažok zo vzácnych kvetov Marockej skalnej ruže – Diamond Depigmentation. Má mimoriadne liečivé účinky nielen na rôzne pigmentové škvrny, ale aj na jazvy na pokožke. Je vhodný pre všetky typy pleti a keďže je to čistý prírodný produkt, bez obsahu chémie, nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Pre dosiahnutie výsledkov je však potrebné produkt užívať dlhodobo. No trpezlivosť sa v tomto prípade určite vypláca! Odmenou vám bude krásna a žiarivá pleť bez nechcených škvŕn a jazvičiek.

Vynikajúce výsledky dosiahnete tiež kombináciou oboch produktov. Arganový olej prispeje k rozšíreniu a uvoľneniu pórov, vďaka čomu sa Diamond Depigmentation lepšie vstrebáva a bude účinkovať skôr. Netrápte teda svoju pokožku bolestivými zákrokmi, či neúčinnými prípravkami plnými chémie. Stavte na silu prírody a tešte sa zo zdravej a krásnej pokožky.