Ženy ich milujú

kabelky

Pre mužov slovo Fendi asi neznamená nič, ale žene istotne toto slovné spojenie niečo vraví. Jedná sa o značku ktorej symboly dvoch písmen F označujú luxusné dámske kabelky. Výrobou a navrhovaním kabeliek sa Fendi zaoberá už desiatky rokov.

Ich prvý veľkoobchod s kabelkami a kožušinami bol otvorený v Ríme v roku 1925. Už od svojho začiatku tieto kabelky zaregistrovali úspech. Neskôr im vybudoval cestu slávy a výnimočnosť módny mág Karl Lagerfeld.

Fendi ponuka veľký vyber rôznych štýlov a typov kabeliek. Medzi veľmi obľúbené patria tzv. bostonky. Tieto kabelky, ktoré pripomínajú svojim tvarom staré lekárske brašne, ktoré si obľúbili aj priaznivci značky Louis Vuitton, ktorá takýto štýl kabeliek ponúka zákazníkom v rôznych veľkostiach, z rôznych materiálov a v rôznych farebných prevedeniach.

Značka Fendi nezaostáva za konkurenciou a pod názvom Forever Boston predáva malé aj veľké ,,bostonky,, ktoré su jednoduché s typickými monogramami písmena F a taktiež sú v rôznych farbách a materiáloch.

najkrajšia kabelka

FENDI BAGUETTE

Luxusne taktiež pôsobí tzv. Superstar shopping, priestranné športové trendy kabelky, ktorá poslúži každej praktickej žene. Stále sú populárne aj ,, chef,, kabelky, ktoré v roku 1972 s obľubou propagovala Sofia Loren. Horúcou novinkou u Fendi sú prekrásne kabelky Peekaboo. Svojim tvarom pripomínajú nádherné kabelky značky Hermes.

K dispozícii sú v rôznych farebných prevedeniach a dokonca aj v zvieracích vzoroch ako napr. tiger či leopard. Ak sa vám cena týchto kabeliek zdá privysoká môžete veľmi podobné kabelky na nerozpoznanie od tých originálnych nájsť aj na fancy.sk

Módni dizajnéri spoločnosti Fendi neustále navrhujú a pripravujú pre slečny a dámy rôzne typy kabeliek a užitočných doplnkov. Sú si vedomí toho, že ak si žena obľúbi kabelku Fendi, už nikdy nebude chcieť inú. Takmer ku každej kabelke Fendi zoženiete aj v rovnakej farbe a materiálnom prevedení peňaženku, ktorá bude s kabelkou dokonale ladiť. Ďalej sa v ich ponuke objavujú aj kozmetické taštičky, ktoré sú ideálnym doplnkom týchto kabeliek.

Spoločnosť Fendi je vnímaná dnes vo svete ako luxusná a štýlová značka, ktorá si dokáže zachovať svoju jedinečnosť a zároveň držať krok s neustále meniacou sa dobou módy.

Na zaver pridám iba jeden z ich sloganov: Buďte štýlová! Buďte krásna! Buďte Fendi!